Školska 2016 – 17

  • DRVENI DUVAČKI INSTRUMENTI (osnovna i srednja muzička škola)
    Matijević Bruna- flauta
    Nikolić Dunja- flauta
    Mudreša Mirela- flauta (osnovna škola)
    Mijušković Angela- flauta (osnovna škola);
    Samardžija Aleksandra- klarinet (osnovna škola)
    Turkalj Goran- saksofon i klarinet
    Ristić Nadica- oboa
  • LIMENI DUVAČKI INSTRUMENTI (osnovna i srednja muzička škola)
    Vuksanović Martina- trombon
    Bjeletić Stevica- truba (osnovna škola);
    Hrćan Martin- horna
    Sava Rajković- truba
  • KLAVIR (osnovna i srednja muzička škola)
    Molčanova Lidija
    Medigović Danijela
    Molčanov Oleksiy
    Mijušković Irena
    Aksamit Gabriella
    Radusinović Staša (osnovna škola)
    Jovićević Isidora (osnovna škola)
    Orlando Tripović Andrea (osnovna škola)
  • HARMONIKA (osnovna muzička škola)
    Ševaljević Goran
  • UDARALJKE (osnovna muzička škola)
    Nedović Oliver
  • VIOLINA (osnovna muzička škola)
    Klakor Nevila
    Dobrović Maja
  • GITARA (osnovna muzička škola)
    Mudreša Mirela
    Lukšić Romeo
  • TEORETSKA GRUPA PREDMETA (osnovna i srednja muzička škola)
    Dapčević Valentina- solfeđo, (osnovna škola); istorija muzike sa poznavanjem muzičke literature (srednja škola)
    Kuč Danko- solfeđo (oba nivoa); harmonija, muzički oblici (srednja škola);
    Brajak Ivo- solfeđo, hor (osnovna škola); poznavanje muzičkih instrumenata; teorija muzike; polifonija. horsko pjevanje (srednja škola);
    Homen Anđela- solfeđo, hor (osnovna škola);
    Vukmirović Sandra- solfeđo (osnovna škola); etnomuzikologija (srednja škola);
    Fistrič Tamara – solfeđo (osnovna škola);
    Biskupović Ranka- solfeđo (osnovna škola);
  • KAMERNA MUZIKA ( osnovna i srednja škola):
    Mijušković Angela
    Molčanova Lidija
    Vuksanović Martina
    Bjeletić Stevica
    Matijević Bruna
    Nikolić Dunja
    Mijušković Irena
  • ČITANJE S LISTA ( srednja škola):
    Vuksanović Martina
    Hrćan Martin
    Rajković Sava
    Turkalj Goran
    Matijević Bruna
    Nikolić Dunja
  • KOREPETICIJA S ČITANJEM S LISTA
    Molčanova Lidija
    Molčanov Oleksiy
  • UPOREDNI INSTRUMENT - klavir (srednja škola):
    Orlando Tripović Andrea
    Mijušković Irena
    Medigović Danijela
  • ORKESTAR (osnovna i srednja škola):
    Vuksanović Martina
  • SOLO PJEVANJE
    Lalošević Milica
  • OPŠTE OBRAZOVNI PREDMETI (srednja škola):
    Crnogorski-Srpski, hrvatski, bosanski jezik i književnost – Stevović Stanislavka, Janjić Jelena, Danilović Gordana;
    Engleski jezik – Cerović Milica
    Informatika – Goranović Tomislav
    Fizičko vaspitanje – Sekulić Dejan
    Istorija – Pižurica Radoje
    Geografija – Vučinić Nikola
    Fizika – Đinović Špiro
    Filozofija – Perović Tanja
    Istorija umjetnosti ( izborni predmet) – Krivokapić Milica
    Italijanski jezik (izborni predmet) –Radović Sanja