Školska 2017 – 18

  • DRVENI DUVAČKI INSTRUMENTI (osnovna i srednja muzička škola)
    Matijević Bruna- flauta
    Nikolić Dunja- flauta
    Mijušković Angela- flauta (osnovna škola)
    Samardžija Aleksandra- klarinet (osnovna škola)
    Turkalj Goran- saksofon i klarinet
    Samardžić Irina- oboa
  • LIMENI DUVAČKI INSTRUMENTI (osnovna i srednja muzička škola)
    Vuksanović Martina- trombon
    Bjeletić Stevica- truba (osnovna škola)
    Hrćan Martin- horna
    Rajković-Sava truba
    Bubanja Barbara- trombon, truba (osnovna škola)
  • KLAVIR (osnovna i srednja muzička škola)
    Molčanova Lidija
    Medigović Danijela
    Jovićević Isidora (osnovna škola)
    Molčanov Oleksiy
    Mijušković Irena
    Aksamit Gabriella
    Radusinović Staša (osnovna škola)
  • HARMONIKA (osnovna muzička škola)
    Ševaljević Goran
  • UDARALJKE (osnovna muzička škola)
    Nedović Oliver
  • VIOLINA (osnovna muzička škola)
    Klakor Nevila
    Dobrović Maja
  • GITARA (osnovna muzička škola)
    Mudreša Mirela
    Vujačić Aleksandra
    Lukšić Romeo
  • TEORETSKA GRUPA PREDMETA (osnovna i srednja muzička škola)
    Dapčević Valentina- solfeđo (osnovna škola); istorija muzike sa poznavanjem muzičke literature (srednja škola)
    Kuč Danko- solfeđo (oba nivoa); harmonija, muzički oblici (srednja škola)
    Brajak Ivo- solfeđo, hor (osnovna škola); poznavanje muzičkih instrumenata; teorija muzike; polifonija i horsko pjevanje (srednja škola)
    Homen Anđela- solfeđo i hor (osnovna škola)
    Vukmirović Sandra – solfeđo (osnovna škola); etnomuzikologija (srednja škola);
    Biskupović Ranka- solfeđo (osnovna škola);
  • KAMERNA MUZIKA ( osnovna i srednja škola):
    Molčanova Lidija
    Vuksanović Martina
    Mijušković Angela
    Bubanja Barbara
  • ČITANJE S LISTA ( srednja škola):
    Hrćan Martin
    Rajković Sava
    Turkalj Goran
    Matijević Bruna
    Nikolić Dunja
  • KOREPETICIJA S ČITANJEM S LISTA
    Molčanova Lidija
    Molčanov Oleksiy
  • UPOREDNI INSTRUMENT - klavir (srednja škola):
    Medigović Danijela
    Jovićević Isidora
    Molčanova Lidija
  • ORKESTAR (osnovna i srednja škola):
    Vuksanović Martina
  • SOLO PJEVANJE
    Lalošević Milica
  • OPŠTE OBRAZOVNI PREDMETI (srednja škola):
    Crnogorski-Srpski, hrvatski, bosanski jezik i književnost – Stevović Stanislavka,
    Engleski jezik – Cerović Milica
    Fizičko vaspitanje – Sekulić Dejan
    Filozofija – Perović Tanja
    Istorija umjetnosti ( izborni predmet) – Krivokapić Milica
    Italijanski jezik (izborni predmet) – Božinović Tamara, Marić Tijana